Home » Témata zdraví a bezpečnosti » Nemoci a jejich prevence » Infekční nemoci » A - Z infekce » C » Coronaviry » Onemocnění COVID-19, nový koronavirus SARS-CoV-2 » Doporučení pro veřejnost, COVID-19 » Mobilní aplikace Koronavirus COVID-19
Stáhnout článek jako PDF Vytisknout

Mobilní aplikace Koronavirus COVID-19

Pokud chcete mít o COVID-19 aktuální informace z důvěryhodných zdrojů neustále u sebe, můžete si do svých mobilních zařízení nainstalovat novou aplikaci Koronavirus COVID-19. 


          

Mobilní aplikace Koronavirus COVID-19 v ČR je centrální platformou pro klíčové, důvěryhodné a aktualizované informace pro veřejnost i odborníky. Obsahuje fakta, doporučení, aktuální opatření, odkazy na další pomoc apod.  Aplikace je vytvořena a kontrolována experty a zaštiťuje ji Karlova univerzita. Pro Apple (IOS) je ke stažení přes AppleStore zadáním názvu, pro mobilní telefony s OS Android je aplikace ke stažení z GooglePlay případně načtením QR kódu.

                                       

Více si o aplikaci můžete přečíst v on-line magazínu Univerzity Karlovy iForum.

V souvislosti s koronavirem najdete na a webu Ministerstva vnitra i další informace určené pro občany, včetně zajímavých materiálů speciálně pro děti..

Nahoru