Home » Témata zdraví a bezpečnosti » Nemoci a jejich prevence » Infekční nemoci » A - Z infekce » C » Coronaviry » Onemocnění COVID-19, nový koronavirus SARS-CoV-2 » Základní informace o COVID-19. Reinfekce.... » Nový koronavirus a pitná voda
Stáhnout článek jako PDF Vytisknout

Nový koronavirus a pitná voda

Aktualizované stanovisko Národního referenčního centra (NRC) pro pitnou vodu k otázce přenosu nového koronaviru (SARS-CoV-2) pitnou vodou a odkaz na dokument Světové zdravotnické organizace. 


Stanovisko Národního referenčního centra (NRC) pro pitnou vodu k otázce přenosu nového koronaviru (SARS-CoV-2) pitnou vodou   Stanovisko Národního referenčního centra (NRC) pro pitnou vodu k otázce přenosu nového koronaviru (SARS-CoV-2) pitnou vodou (171,53 KB) - aktualizované k 8. 3. 2020 o nové informace z dokumentů Světové zdravotnické organizace (viz níže) a Water Research Australia.

Informace k problematice nového koronaviru a vody vydala také Světová zdravotnická organizace - Water, sanitation, hygiene and waste management for COVID-19 Technical Brief 03 March 2020 (odkaz na stránky WHO)

Nahoru