SZÚ

Kontaktní údaje


Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49/48
Praha 10, 100 00
Tel.: 26708 1111
E-mail pro elektronická podání:
podatelna@szu_cz
E-mail pro elektronickou fakturaci:
fakturace@szu_cz
Běžný tvar e-mailu zaměstnanců SZÚ:
jmeno.prijmeni@szu_cz
Datová schránka: ymkj9r5
IČ: 75010330
DIČ: CZ75010330
Č. účtu: 1730101/0710
Profily zadavatele:
e-Gordion
Tendermarket
NEN
Tisková mluvčí:
Štěpánka Čechová
Tel.: 725 191 383
Home » Centra » Centrum epidemiologie a mikrobiologie » Oddělení Centra epidemiologie a mikrobiologie » Oddělení epidemiologie infekčních nemocí » Aktuality » Výzva k podání přihlášky do programů EPIET a...
Stáhnout článek jako PDF Vytisknout

Výzva k podání přihlášky do programů EPIET a EUPHEM – EU track (kohorta 2015). Call for application for EPIET and EUPHEM – EU track fellows (Cohort 2015).

Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) vyhlásilo v prosinci ročník 2015 školících programů European Programme for Intervention Epidemiology Training (EPIET) a European Public Health Microbiology Training (EUPHEM). Termín podání přihlášek uchazečů o EU-track fellowship do ECDC je do 2. února 2015 do 18:00 hodin CET.


Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) vyhlásilo v prosinci ročník 2015 školících programů European Programme for Intervention Epidemiology Training (EPIET) a European Public Health Microbiology Training (EUPHEM).

Termín podání přihlášek uchazečů o EU-track fellowship do ECDC je do 2. února 2015 do 18:00 hodin CET.

Pro zaslání přihlášky elektronickou formou je nutno postupovat přesně podle pravidel uvedených na http://www.ecdc.europa.eu/en/aboutus/jobs/Pages/fellowships.aspx

EPIET a EUPHEM stážisté EU-track budou školeni v zemích Evropy jiných, než je jejich vlastní.

EPIET EU–track a EUPHEM EU–track jsou dvouleté stáže v epidemiologii nebo v mikrobiologii pro veřejné zdraví, nový ročník začíná od 14. září 2015. Stáž probíhá v zahraničí na některém z národních nebo regionálních institutů zabývajících se surveillance a kontrolou přenosných nemocí. Účastníci absolvují řadu odborných školení a jsou aktivně zapojeni do činností školících pracovišť. Jednacím jazykem je angličtina, znalost jazyka hostitelské země je výhodou. Předcházející praxe v oborech epidemiologie nebo mikrobiologie je podmínkou. Program je financován z evropských zdrojů.

Bližší informace o

 

MUDr. Pavla Křížová, CSc., National Focal Point for Public Health Training - Member, CEM, SZÚ

MUDr. Hana Orlíková, National Focal Point for Public Health Training - Alternate, CEM, SZÚ

Zdroj: www.ecdc.europa.eu

 

 

Nahoru